Biedronki i Motylki

Biedronki i Motylki

Z przyjemnością zapraszamy do kolorowego i wesołego przedszkola „Pszczółka”, które mieści się w Lublinie przy ulicy Pogodnej 42. Przedszkole zostało założone z myślą o stworzeniu wymarzonego miejsca zabaw, nauki i rozwoju Dzieci. Spotkacie się tutaj z kameralną, rodzinną atmosferą oraz wszechobecną i wszechogarniającą radością.

Nasi podopieczni mają do dyspozycji dwie przytulne salki zaprojektowane z myślą dla nich. Salki są wyposażone w odpowiednie materiały dydaktyczne oraz zabawki rozwijające intelekt, kreatywność oraz cechy fizyczne i społeczne.

Wyjątkowe usytuowanie budynku – pośrodku osiedla, w otoczeniu boisk, placów zabaw oraz zieleni – pozwala nam pracować z dziećmi w spokoju i skupieniu. „Pszczółka” to niewielkie przedszkole, w którym wykwalifikowana kadra otacza Państwa pociechy troskliwą opieką, zapewnia im bezpieczny pobyt w placówce oraz realizuje efektywny program nauczania.

Zajęcia odbywają się w dwóch grupach:

„Biedronki” , czyli przedszkolaki młodsze
„Motylki” , czyli przedszkolaki starsze

Dzieci zaliczamy do danej grupy według ich wieku , jak również według dojrzałości emocjonalnej.