Poradnia psychologiczna dla dzieci Lublin / Okulistyka S.C.

Poradnia psychologiczna dla dzieci Lublin / Okulistyka S.C.

Poradnia psychologiczna dla dzieci i młodzieży

Poradnia psychologiczna Lublin / ul. Radości – nasza Poradnia jest miejscem szczególnie przyjaznym dzieciom. Oferta dla najmłodszych została dopracowana w każdym szczególe tak, abyśmy mogli pomóc im rozwijać się w każdym kierunku. Świadczenia w Poradni realizowane są dla dzieci i młodzieży objętej obowiązkiem szkolnym i obowiązkiem nauki oraz młodych dorosłych kształcących się w szkołach ponadpodstawowych, jednak nie później niż do ukończenia 21 roku życia a także ich rodzin lub opiekunów prawnych. Nie wymagamy skierowania a usługi są bezpłatne.

 

WAŻNE: świadczymy usługi również online!

 

Specjaliści

 • Dyjak Igor
 • Iwaszko Aleksandra
 • Jabłońska Anna
 • Kielch Aleksandra
 • Kozak Marta
 • Krawczyk Aneta
 • Kufel-Błaszkiewicz Barbara
 • Pietnoczko Magdalena
 • Pietras Paulina
 • Rusin Agnieszka
 • Gągała Marta
 • Sobiesiak Karolina
 • Wasek Iwona

Zapraszamy / Umów się na wizytę

PoniedziałekPiątek

8:00 – 15:00 oraz usługi online

81-744-02-72

ul. Radości 9/5a, 20-530 Lublin