Poradnia psychologiczna dla dorosłych / ul. Mickiewicza

Poradnia psychologiczna dla dorosłych / ul. Mickiewicza

Poradnia psychologiczna dla dorosłych

Każdy z nas doświadczył bądź doświadcza trudnych momentów w życiu, z którymi czasem radzi sobie lepiej, czasami gorzej. Konsultacja psychologiczna może przybierać różne formy np. jeśli czujesz, że masz kłopot z konkretnym problemem, zachęcamy do konsultacji z psychologiem w formie porady, która skoncentrowana jest na poszukiwaniu innych niż dotychczas metod przezwyciężania trudności. Nie wymagamy skierowania a usługi są bezpłatne.

 

WAŻNE: świadczymy usługi również online!

 

Specjaliści

 • Harnatkiewicz-Rosołowska Agnieszka
 • Jaworska-Cioczek Magdalena
 • Kozak Marta
 • Kozyra Beata
 • Kuśmierz Katarzyna
 • Marszałek Jarosław
 • Milewska Anna
 • Pietnoczko Magdalena
 • Pietras Paulina
 • Pyzikowska Milena
 • Szymańska Anna
 • Szołdra Marek

Zapraszamy / Umów się na wizytę

PoniedziałekPiątek

8:00 – 15:00 oraz usługi online

535-711-744, 81-478-73-83

ul. Mickiewicza 28, 20-443 Lublin