Rekrutacja 2024/ 25

Zapraszamy do zgłaszania Dzieci na nowy rok przedszkolny. Naszym priorytetem jest szczęście oraz wszechstronny rozwój Państwa pociech. Pragniemy stworzyć dla nich drugi dom, w którym chętnie będą przebywać, aktywnie spędzać czas, uczyć się i poznawać świat poprzez zabawę. Stawiamy na ćwiczenia ruchowe i – jeśli tylko aura pozwala – zabawę na świeżym powietrzu. Nasz podstawowy cel jest prosty – uśmiech na ustach wszystkich Dzieci. W kameralnej atmosferze, w duchu beztroskiej zabawy, czynimy dzieciństwo Państwa pociech radosnym i niezapomnianym. Zapraszamy gorąco wszystkie Maluchy, które pragną odkrywać tajemnice otaczającego go świata w duchu beztroskiej zabawy!

Ochrona danych osobowych (RODO) – informacja
Wysyłając dane poprzez formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Oświadczam, że zapoznałam/ em się i akceptuję treść informacji. Kliknij tutaj by otworzyć.